BMS

BMS – Bankruptcy Management Solutions

Bankruptcy Management Solutions jest najbardziej doświadczonym producentem oprogramowania w branży zarządzania upadłościami w Stanach Zjednoczonych, który swoim kontrahentom zapewnia innowacyjną platformę technologiczną oraz profesjonalne usługi. U nas technologia napędza biznes, a innowacja napędza technologię.

Kim jesteśmy
BMS jest firmą zorientowaną na klienta, zapewniając kompleksową platformę technologiczną dla branży upadłościowej. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem rynku w Stanach Zjednoczonych, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się potrzebom branży i wykorzystując w tym celu najnowsze światowe rozwiązania informatyczne oraz zaangażowanie i doświadczenie w obsłudze klienta. Celem dla nas najważniejszym jest sukces naszych klientów.
Nasze zaangażowanie ma wpływ także na całą branże upadłościową, czego dowodzi poparcie dla naszych działań branżowych organizacji, takich jak National Association of Bankruptcy Trustees (NABT), National Conference of Bankruptcy Judges (NCBJ), American Bankruptcy Institute (ABI) oraz Association of Insolvency and Restructuring Advisors (AIRA).

Czym się zajmujemy
Centrum rozwoju oprogramowania BMS Poland w Łodzi rozpoczęło działalność w marcu 2011r. Od tego czasu zapewniamy kompleksowe oprogramowanie oraz rozwiązania, które optymalizują administrowanie upadłościami. Oprogramowanie tworzone w centrum w Łodzi jest najprostszym w użyciu, a przy tym najbardziej innowacyjnym oprogramowaniem w branży, opartym na najnowszych technologiach informacyjnych przy współpracy z ekspertami prawa upadłościowego.

Dowiedz się więcej o współpracy: KLIKNIJ