Citi

Citi

Citi Handlowy łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Bank powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A.- najstarszego komercyjnego banku w Polsce, który funkcjonuje nieprzerwanie od 140 lat – i grupy Citi, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć oddziałów w Polsce obsługujemy dziś 20 tys. Klientów korporacyjnych i ponad 900 tysięcy Klientów indywidualnych. Łączymy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym sposobem prowadzenia finansów. Naszym celem jest tworzenie i doskonalenie produktów bankowych, by były jak najlepiej dopasowane do zmieniających się potrzeb firm i ich klientów. Dlatego powstało nasze Centrum Badań i Rozwoju Produktów Bankowych – pierwszy w Polsce tego typu ośrodek R&D.

W ofercie Banku, oprócz klasycznych usług bankowych, znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego SA oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Od 2005 roku w Polsce działa także Citi Service Center. CSC to inicjatywa sieci centrów serwisowych świadczących wysokiej jakości usługi innym podmiotom z grupy Citi. Obecnie obsługuje 54 kraje z Europy, Azji, Afryki, obu Ameryk oraz Australię w ponad 20 językach.

Siedziba/oddziały: Centrala Banku Handlowego w Warszawie S.A., działającego pod marką Citi Handlowy, mieści się w Warszawie, a oddziały zlokalizowane są na terenie całego kraju. Citi Service Center  mieści się w Warszawie, Łodzi i Olsztynie.

Studentom zainteresowanym pracą w Banku i Citi Service Center proponujemy: Program Praktyk Letnich, Regionalne Programy Rozwojowe, Program Rozwój na Bank, Program Rozwoju Ekspertów w Technologii, Program Rozwoju Ekspertów w AML, Projekt Innowacyjny, Warsztaty Bourse Game, Program Ambasadorski.

Więcej informacji na stronie: www.citihandlowy.pl