CMF

CMF

CMF jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą w branży usług finansowych.
Firma CMF, jako samodzielna jednostka organizacyjna, wyodrębniła się pod koniec 2004 r. Od tego czasu współpracę z nami podjęło ponad 3 000 osób. Nasi agenci działają jako indywidualni przedstawiciele regionalni lub pracują w ramach niemal 50 oddziałów terenowych, dzięki czemu nasz zespół jest dostępny dla klientów z obszaru całej Polski.
Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, firmami odszkodowawczymi, bankami i innymi instytucjami finansowo-inwestycyjnymi. Proponowana przez nas oferta opiera się na najwyższej jakości i najkorzystniejszych na rynku warunkach cenowych. Staramy się ponadto na bieżąco poszerzać szereg produktów, by jeszcze efektywniej wychodzić na przeciw potrzebom klienta.
Naszym klientom oferujemy bogatą ofertę programów inwestycyjnych i emerytalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku finansowym, jak również marki znanych na całym świecie Towarzystw Ubezpieczeniowych, gwarantują profesjonalizm i zadowolenie klienta od chwili podpisania wniosku, poprzez spolisowanie, aż do końca trwania zakupionego programu inwestycyjnego.